KURT ALÜMİNYUM

Kurt alüminyum 2011 yılında kurulmuş olup, müşteri istek ve beklentileri doğrultusunda binaya özel projelendirme, hatasız imalat ve montajla müşterilerine kusursuz hizmet sunmayı ilke edinmiştir.

Kurt alüminyum  kazandığı deneyimleri birleştirerek; kalite ve güven ihtiyacı duyan kişi veya kurumlara hizmet vermektedir. kurt alüminyum,bina giriş kapıları,katlanır cam,alüminyum kapı pencere, cnc kompozit cephe giydirme,alüminyum cam cephe kaplaması,kompozit cephe kaplaması üzere faaliyet göstermektedir.

Vizyonumuz

Kurt alüminyum kalite ve müşteri memnuniyetinden asla ödün vermeden profesyonel uygulamaları ile cephe kaplama sistemlerinde kendini daima ileriye taşımayı hedefler.

Misyonumuz

Kurt alüminyum, olarak kalite bilinci ve takım anlayışı ile çağdaş teknolojiye egemen, uluslararası standartlarda prefabrik çözümler sunan lider bir kuruluş olmak en önemli prensibimizdir.

Müşterilere beklentilerinin ötesinde bir hizmet sunmak ve hizmet sonrası da sürekli yanlarında olmak, pazarda rekabet edebilme yeteneğini maksimum düzeyde tutmak var olma amacımızdır.

Adımlarını geleceğin ihtiyaçlarını düşünerek atmakta olan şirketimiz geleceğin yapılarını kurarken kaliteden ödün vermeden yaptığı yatırımla ve tamamladığı eserlerle her geçen gün biraz daha güçlenmektedir.